Wciąż nierozwiązany jest temat przyszłości Mauro Icardiego, mimo że ostatnio do gry o pozyskanie Argentyńczyka dołączyły takie kluby jak AS Roma, czy AS Monaco. Icardi podobno cały czas upiera się, że chce kontynuować swoją karierę w Juventusie FC.
Ostatnie informacje Sky Sport Italia wskazywały, że klub z Wiecznego Miasta w miniony poniedziałek poważnie włączył się do gry o byłego kapitana Interu Mediolan, zdając sobie sprawę z tego, że Gonzalo Higuain nie chce zamieniać Starej Damy na Romę.
Gianluca Di Marzio poinformował natomiast, że rzymianie już są w lepszym położeniu od SSC Napoli w sprawie pozyskania Icardiego, oferując zawodnikowi zarobki na poziomie ośmiu milionów euro rocznie. Kłopot w tym, że klub z Lombardii oczekuje za swojego zawodnika 55-60 milionów euro.
Tymczasem rzymianie nawet w przypadku oddania Edina DZeko w zamian do Interu, będą musieli wyłożyć jeszcze 35-40 milionów euro. Poza tym ewentualną transakcję z udziałem argentyńskiego napastnika komplikuje fakt, że ten zdecydowany jest na transfer do Juventusu FC.
Dodajmy też, że po Icardiego zgłosił się także klub z Księstwa, co może nieco dziwić, mając na uwadze to, że wkrótce do ekipy z Ligue 1 może trafić Wissam Ben Yedder.
Komentarze