Isak z Salahem wspólnie na Anfield?
Liverpool od wielu miesięcy pracował nad porozumieniem z Mohamedem Salahem. W związku z wygasającą po sezonie umową istniało realne ryzyko, że ten odejdzie za darmo. The Reds nie chcieli do tego dopuścić, ale jednocześnie mieli problem z żądaniami gwiazdy, które były bardzo trudne do spełnienia. Ostatecznie stronom udało się dogadać, więc Egipcjanin zostaje na Anfield przynajmniej do 2027 roku.
Lada moment Liverpool ma również przedłużyć umowę Virgila van Dijka. Władze klubu z czystym sumieniem będą się więc mogły skupić na letnich wzmocnieniach. W kadrze zespołu może dojść do licznych zmian, a na wylocie znajduje się chociażby Darwin Nunez. Arne Slot oczekuje transferu napastnika z najwyższej półki, a na szczycie jego listy życzeń znajduje się Alexander Isak. Przekonuje angielskiego giganta, aby sięgnąć właśnie po gwiazdę Newcastle United, gdyż jego duet z Salahem siałby postrach w całej Europie.
Oglądaj skróty meczów Premier League
Liverpool faktycznie od dawna interesuje się Isakiem, ale na przeszkodzie stoi wygórowana wycena Newcastle United. W tej chwili kwota transferu miałaby wynieść nawet 160 milionów euro, ale The Reds zrobią wszystko, aby ją zmniejszyć. Wiele zależy również od nastawienia samego snajpera, który po kolejnym bardzo udanym sezonie może zdecydować się na przenosiny do mocniejszego zespołu.
W tym sezonie 25-latek uzbierał 24 gole i 5 asyst w 35 występach.
Komentarze