Zalewski wygwizdany przez kibiców. Koszmarny błąd zdecydował o porażce [WIDEO]

Nicola Zalewski popełnił w meczu z Interem Mediolan koszmarny błąd, który skutkował stratą gola i finalnie porażką 0:1. W 72. minucie podczas zmiany trybuny żegnały Polaka gwizdami.

Nicola Zalewski
Giuseppe Maffia / Alamy Na zdjęciu: Nicola Zalewski

Koszmarny błąd Nicoli Zalewskiego

Nicola Zalewski dzisiaj dopiero drugi raz w tym sezonie rozpoczął mecz w podstawowym składzie AS Romy. Lewy wahadłowy może jednak do pierwszej jedenastki szybko nie wrócić, bowiem to jego błąd w starciu przeciwko Interowi Mediolan zdecydował o tym, że zespół z Wiecznego Miasta przegrał na własnym stadionie 0:1 z mistrzem Italii.

W 60. minucie meczu AS Roma wykonywała rzut rożny, na zabezpieczaniu tyłów pozostał m.in. Zalewski. To właśnie pod nogi Polaka spadła piłka wybita przez jednego z graczy gości. 22-latek popełnił jednak kardynalny błąd w przyjęciu piłki, która mu odskoczyła i natychmiast przejął ją Davide Frattesi, który popędził w stronę bramki gospodarzy. Później dograł futbolówkę do Lautaro Martineza i ten pewnie wykończył akcję.

Reprezentant Polski zmieniony został w 72. minucie gry i Stadio Olimpico pożegnało go gwizdami. To kolejny słaby występ Zalewskiego w barwach AS Romy. Do tej pory uzbierał w tym sezonie pięć spotkań i nieco ponad 280 minut. To wynik bardzo słaby i przy fakcie, że jego umowa wygasa latem 2025 roku, stawia kolejne pytania o jego przyszłość w Rzymie.