Szalona radość kibiców Napoli. Zieliński stracił… spodenki [WIDEO]

Napoli sięgnęło po tytuł mistrza Włoch po 33 latach. Po meczu z Udinese fani "Azzurrich" wbiegli na boisko, ciesząc się z niesamowitego sukcesu. Podczas świętowania Piotr Zieliński stracił... spodenki.

Piotr Zieliński
PressFocus Na zdjęciu: Piotr Zieliński
  • Napoli po razu drugi stanęło przed szansą zapewnienia sobie mistrzostwa Włoch
  • Tym razem drużyna Luciano Spallettiego dopięła swego, remisując 1:1 z Udinese
  • Po meczu na boisko wbiegli fani Napoli. Podczas świętowania Piotr Zieliński stracił… spodenki

Napoli zdobyło scudetto. Szalona radość po meczu

Napoli potrzebowało jednego punktu do zdobycia mistrzostwa Włoch już po 33. kolejkach. Podopieczni Spalettiego nieudanie weszli w mecz, bo w 13. minucie do siatki trafił Samardzić. Jednak na początku drugiej połowy wyrównał Osimhen, który jednocześnie ustalił wynik meczu. Po spotkaniu kibice Napoli wpadli w euforię i wbiegli na boisko, aby świętować sukces z piłkarzami.

W trakcie świętowania doszło do ciekawego zdarzenia. Kamera uchwyciła Piotra Zielińskiego bez… spodenek. Reprezentant Polski był osaczony przez tłum kibiców, którzy próbowali go pozbawić również koszulki. Na szczęście w porę zainterweniowały służby.