Juventus z gestem wsparcia dla Bremera [WIDEO]

Juventus w pierwszym niedzielnym meczu Serie A mierzył się z Cagliari Calcio. Przy okazji gola Dusana Vlahovicia piłkarze Starej Damy okazali wsparcie dla Bremera.

Piłkarze Juventusu

Dusan Vlahović z golem w meczu Juventus – Cagliari

Juventus do niedzielnej potyczki siódmej kolejki włoskiej przystępował w bardzo dobrych nastrojach, mając za sobą zwycięstwo z RB Lipsk (3:2) w Lidze Mistrzów. Mimo że z powodu kontuzji zawodów nie byli w stanie dokończyć Gleison Bremer i Nico Gonzalez. Ponadto czerwoną kartką ukarany został Michele Di Gregorio. Bianconeri jednak nie zamierzali się tym zadowalać, chcąc jednocześnie odnieść czwarte zwycięstwo w tej kampanii w Serie A.

Krok w kierunku wygranej ekipa Thiago Motty wykonała w 15. minucie meczu z Cagliari Calcio. Wówczas Dusan Vlahović wykorzystał rzut karny, notując swoje piąte trafienie w tym sezonie. Po zdobyciu bramki piłkarze Juventus zaprezentowali natomiast gest, mający na celu wesprzeć kontuzjowanego Bremera. Środkowy obrońcy w minioną środę zerwał więzadła krzyżowe i najpewniej w tej kampanii już nie zagra.

Juve w tej kampanii do niedzielnego meczu miało na swoim koncie 12 oczek w tabeli ligi włoskiej, co było efektem trzech zwycięstw i trzech remisów. Po reprezentacyjnej przerwie drużyna Thiago Motty będzie miała przed sobą kilka ciekawych wyzwań. Turyńczycy zmierzą się w Serie A z Lazio i Interem Mediolan. Z kolei na europejskiej scenie na drodze Juve stanie VfB Stuttgart.