Reprezentant Austrii wpadł na zaskakujący pomysł! Chciał strzelić bramkę, czołgając się [WIDEO]

Reprezentacja Austrii w sobotę mierzyła się w meczu towarzyskim ze Słowacją. Jeden z austriackich piłkarzy Christoph Baumgartner w 57. minucie meczu chciał strzelić bramkę, czołgając się.

Christoph Baumgartner
Imago / Johannes Friedl Na zdjęciu: Christoph Baumgartner
  • Reprezentacja Austrii wygrała 2:0 ze Słowacją w meczu towarzyskim
  • Goście objęli prowadzenie już w 6. sekundzie
  • Christoph Baumgartner wpadł na niekonwencjonalny pomysł jak zdobyć bramkę

Tego jeszcze nie było, Baumgartner czołgał się z piłką do bramki

Reprezentacja Austrii w pierwszym meczu towarzyskim w marcu spotkała się ze Słowacją. Rywalizacja na stadionie Tehelne Pole w Bratysławie zakończyła się zwycięstwem 2:0 podopiecznych Ralfa Rangnicka. Goście pierwszy raz do siatki trafili zaledwie sześć sekund po pierwszym gwizdku, a autorem gola był Christoph Baumgartner. Wynik meczu w 82. minucie ustalił Andreas Weimann.

W drugiej połowie w 57. minucie gry doszło do niecodziennej sytuacji. Reprezentacja Austrii przeprowadziła atak prawą flanką. Wimmer dośrodkował futbolówkę w pole karne, a tam Baumgartner najpierw próbował zdobyć bramkę główką, a następnie po zatrzymaniu piłki przez obrońcę, próbował doczołgać się z nią za linię bramkową.

Austria w następnym meczu podczas marcowego zgrupowania zmierzy się z Turcją. Spotkanie odbędzie się 26 marca na Ernst Happel Stadion w Wiedniu.