Riyad Mahrez show na Wembley! Manchester City w finale FA Cup [WIDEO]

Podopieczni Pepa Guardioli pewnie pokonali na Wembley drużynę Sheffield United w ramach półfinału FA Cup. Hat-trickiem popisał się znakomicie dysponowany tego dnia Riyad Mahrez, Dzięki tej wygranej Manchester City zameldowało się w finale pucharu.

Manchester City
PressFocus Na zdjęciu: Manchester City
  • Hat-trick Riyada Mahreza na Wembley
  • Manchester City pokonuje Sheffield United aż 3:0
  • Podopieczni Pepa Guardioli zagrają w finale FA Cup

Manchester City rozgromiło Sheffield United

Przed półfinałowym spotkaniem FA Cup większość kibiców skazywało Sheffield United na pożarcie. No i tak się stało – przegrali z Manchesterem City aż 0:3. Zwycięstwo obecnemu mistrzowi Anglii zapewnił Riyad Mahrez, który popisał się w tym starciu hat-trickiem.

Jeszcze w pierwszej połowie piłkarze Sheffield United potrafili szczelnie zamurować się w defensywie. Jednak piłkarze Manchesteru City wyczekali przeciwników, którzy sami siebie ukarali. Bezsensownym faulem w polu karnym popisał się Daniel Jebbison i sędzia musiał podyktować jedenastkę. Rzut karny pewnie na gola zamienił Riyad Mahrez

Druga połowa to już teatr jednej drużyny. Pilkarze Pepa Guardioli atakowali, atakowali, aż w 61. minucie na listę strzelców wpisał się ponownie Riyad Mahrez. W tej akcji znów nie popisali się piłkarze Sheffield United, którzy wręcz podarowali bramkę przeciwnikom.

Pięć minut później już na dobre emocje w tym meczu zakończył algierski skrzydłowy. Mahrez popisał się znakomitym rajdem. Zawodnik Manchesteru City wszedł w pole karne jak w masło i nie miał problemów z pokonaniem bramkarza. Prawdziwe Riyad Mahrez show oglądaliśmy tego dnia na Wembley.

Manchester City już czeka w finale FA Cup na swojego rywala. Zmierzą się tam ze zwycięzcą starcia Manchester United – Brighton & Hove Albion.