Wstydliwy występ Tottenhamu. Kapitan wpuścił pięć goli i został zdjęty w przerwie

Tottenham po pierwszej połowie przegrywał z Newcastle United aż 0-5, a ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6-1 dla Srok. W przerwie zdjęty z boiska został Hugo Lloris, który pięciokrotnie musiał wyciągać piłkę z siatki.

Hugo Lloris
  • Newcastle United rozgromiło na St. James’ Park Tottenham aż 6-1
  • Po pierwszej połowie Koguty przeprowadziły zmianę między słupkami
  • Boisko opuścił krytykowany w tym sezonie Hugo Lloris

Kapitan twarzą blamażu

Pierwsza połowa rywalizacji na St. James’ Park miała niebywale zaskakujący przebieg. Newcastle United objęło prowadzenie już w 2. minucie, a po nieco ponad 20 minutach wygrywało już aż 5-0. Fatalnie w niedzielę spisywała się defensywa Tottenhamu, której nie pomagał również Hugo Lloris. Doświadczony Francuz puszczał niemal wszystkie strzały, po których piłka leciała w światło bramki.

Już w pierwszej połowie trener Kogutów zdecydował się na zmianę w składzie. W przerwie zdjęty z boiska został natomiast Lloris, którego zastąpił Fraser Forster. Niewymuszona zmiana między słupkami w trakcie spotkania nie jest codziennością, dlatego ta decyzja wywołała spore poruszenie.

Kapitan Tottenhamu ma za sobą fatalny mecz. Jego postawa od początku sezonu budzi spore wątpliwości. Kibice domagają się posadzenia go na ławce rezerwowych, a sam klub nie ukrywa, że rozgląda się za nowym bramkarzem.

W drugiej połowie obie drużyny strzeliły po jednej bramce. Spotkanie zakończyło się więc wygraną Newcastle aż 6-1.