Manchester United znów zawiódł. Crystal Palace urwało punkty Czerwonym Diabłom

Manchester United w sobotnim spotkaniu ligowym podejmował Crystal Palace. Rywalizacja na Selhurst Park stanęła na wysokości zadania, ale zabrakło najważniejszego - goli. Mecz ostatecznie zakończył się bezbramkowym remisem.

Noussair Mazraoui oraz Eberechi Eze
PA Images / Alamy Na zdjęciu: Noussair Mazraoui oraz Eberechi Eze

Manchester United i Crystal Palace dzielą się punktami

Manchester United na zakończenie sobotnich zmagań w ramach 5. kolejki rozgrywek Premier League podejmował na wyjeździe Crystal Palace. “Czerwone Diabły” przystępowali do tej rywalizacji w dobrych nastrojach. Podopieczni Erika ten Haga w środku tygodnia pokonali Barnsley w Pucharze Ligi Angielskiej (7:0). “Orły” natomiast w tych samych rozgrywkach okazali się lepsi od QPR (2:1).

Oglądaj skróty meczów Premier League

Rywalizacja na Selhurst Park mogła wyśmienicie się rozpocząć dla Manchesteru United. Goście mieli kilka dogodnych okazji bramkowych, ale ostatecznie Dean Henderson stawał na wysokości zadania. Crystal Palace w pierwszej połowie prezentowało się kiepsko, popełniając mnóstwo indywidualnych błędów. “Czerwone Diabły” jednak miały problemy ze skutecznością, przez co w pierwszych 45. minutach nie zobaczyliśmy trafień.

W drugiej odsłonie przebudziło się Crystal Palace. Gospodarze mieli swoje okazje strzeleckie, jednak Andre Onana tego dnia był znakomicie dysponowany. Manchester United straciły inicjatywę, przez Erik ten Hag był zmuszony do rotacji w składzie. Nie przyniosły one ostatecznie skutków, a sama rywalizacja zakończyła się bezbramkowym remisem. Aczkolwiek kibice zgromadzeni na Selhurst Park obejrzeli bardzo ciekawe widowisko.

Manchester United w kolejnym meczu zmierzy się z Twente w Lidze Europy. Crystal Palace natomiast zagra z Evertonem.

Crystal Palace – Manchester United 0:0

Sprawdź także: Dobre wiadomości z obozu Manchesteru United. Ważny gracz wrócił do treningów