Katastrofa Brentford. Dwa gole stracone w minutę [WIDEO]

Brentford chciałoby jak najszybciej zapomnieć o końcówce pierwszego kwadransa rywalizacji z Wolverhampton. W 13. minucie meczu na listę strzelców wpisał się Mario Lemina, a niecałe 60 sekund później Hwang Hee-Chan wykorzystał prezent od obrońcy "Pszczół".

Hwang Hee-chan
IMAGO / John Walton / PA Images Na zdjęciu: Hwang Hee-chan
  • Piłkarze Wolverhampton w 13. minucie meczu wyszli na prowadzenie w starciu z Brentford
  • 60 sekund później na tablicy wyników było już 2:0
  • Hwng Hee-chan wykorzystał fatalne podanie jednego z obrońców i trafił do pustej bramki

Hwang Hee-chan wykorzystał prezent

W środowy wieczór kibice Premier League mogli obejrzeć spotkanie Brentford z Wovlerhampton Wanderers. Zaplanowany mecz był starciem drużyn, które zajmowały zbliżone miejsce w tabeli, a dzieliło ich zaledwie trzy punkty różnicy.

Rywalizacja Community Stadium rozpoczęła się dobrze dla gości, którzy już w 13. minucie objęli prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Mario Lemina. Kibice miejscowej drużyny jeszcze dobrze nie przestali wspominać straconego gola, a już Wolves prowadziło 2:0. Fatalne zachowanie obrońcy gospodarzy wykorzystał Hwang Hee-chan, który minął golkipera i wpakował piłkę do pustej bramki.