Fatalny kiks bramkarza w Premier League. Sprezentował gola rywalom [WIDEO]

W meczu 13. kolejki Premier League Sheffield United rywalizowało z Bournemouth. Ten pojedynek na długo zapamięta bramkarz gospodarzy Wesley Foderingham, który popełnił fatalny błąd w doliczonym czasie gry pierwszej połowy.

Wesley Foderingham
IMAGO / Paul Phelan Na zdjęciu: Wesley Foderingham
  • Sheffield w sobotę o ligowe punkty rywalizował z Bournemouth
  • Mecz zakończył się pewną wygraną gości
  • Ogromny błąd bramkarza Sheffield Utd

Foderingham nie pomógł Sheffield United. Duży błąd

Sheffield United znajduje się w strefie spadkowej Premier League. Zespół Heckingbottoma liczył na poprawienie swojego bilansu w starciu z Bournemouth, które również niezbyt dobrze radzi sobie w obecnej kampanii.

Sheffield nie było jednak w stanie dopisać w tabeli nawet jednego oczka po starciu z Bournemouth. Goście pewnie zwyciężyli 3:1 i oddalili się nieco od strefy spadkowej.

Ten mecz z pewnością na długo pozostanie w pamięci bramkarza gospodarzy, który mocno zawinił przy drugim trafieniu dla Bournemouth. W prostej sytuacji, w której wystarczyło jedynie wybić piłkę, Foderingham minął się z nią. Do futbolówki dopadł Kluivert i bez problemu zdobył bramkę na 2:0.