Kolejna wpadka PSG. Triumf drużyny Marcina Bułki [WIDEO]

PSG zaliczyło kolejną wpadkę w tym sezonie Ligue 1. Podopieczni Luisa Enrique przegrali 2:3 z OGC Nice w piątej kolejce. Drużyna, w której występuje Marcin Bułka, sprawiła sporą niespodziankę.

Kylian Mbappe i Jordan Lotomba
IMAGO / Matthieu Mirvelli Na zdjęciu: Kylian Mbappe i Jordan Lotomba
  • PSG podejmowało u siebie OGC Nice w piątej kolejce Ligue 1
  • Paryżanie zaliczyli kolejną wpadkę w tym sezonie
  • Przyjezdni wygrali wynikiem 3:2

PSG 2:3 OGC Nice. Triumf drużyny Marcina Bułki [WIDEO]

W 21. minucie piłkę w niebezpiecznej strefie stracił Kylian Mbappe. OGC Nice doskonale wykorzystało tę okazję, a konkretnie do siatki trafił Terem Moffi. Jednak radość przyjezdnych nie trwała zbyt długo. Kilka chwil później Mbappe zrehabilitował się, zdobywając bramkę na 1:1. W tej sytuacji lepiej powinien się zachować Marcin Bułka.

PSG coraz śmielej atakowało na bramkę gości, ale to się zemściło. W 53. minucie Terem Moffi otrzymał podanie na wolne pole i po świetnej akcji indywidualnej obsłużył Gaetana Laborde’a. Podopieczni Francesco Farioliego po raz kolejny niespodziewanie wyszli na prowadzenie.

To był wieczór Terema Moffiego. W 69. minucie napastnik Nicei fantastycznie rozprowadził akcję, a następnie precyzyjnym strzałem sprzed pola karnego zdobył bramkę na 3:1.

W samej końcówce regulaminowego czasu gry impuls do walki ponownie dał Kylian Mbappe. Gwiazdor PSG świetnie wykorzystał dośrodkowanie Kolo Muaniego, nie dając Marcinowi Bułce żadnych szans.

Dla mistrzów Francji to kolejna wpadka w tym sezonie. W pięciu meczach drużyna Luisa Enrique zdobyła zaledwie osiem punktów, notując dwa remisy, dwie wygrane i porażkę. Z kolei Nicea po trzech remisach oraz dwóch zwycięstwach wciąż jest niepokonana.