Polacy muszą gonić wynik! Modrić dał Chorwacji prowadzenie [WIDEO]

Reprezentacja Polski bardzo źle rozpoczęła drugą odsłonę rywalizacji z Chorwacją. W 52. minucie nasi rywale objęli prowadzenie. Łukasza Skorupskiego uderzeniem z rzutu wolnego pokonał Luka Modrić.

Luka Modrić
Alexandre Sousa / Alamy Na zdjęciu: Luka Modrić

Polska przegrywa z Chorwacją. Gol Modricia

W niedzielny wieczór reprezentacja Polski rozgrywa swój drugi mecz w tegorocznej edycji Ligi Narodów. “Biało-Czerwoni” mierzą się na wyjeździe z Chorwacją. Podopieczni Michała Probierza przystępowali do tego spotkania w dobrych nastrojach po pokonaniu w ostatnim starciu Szkocji (3:2). Drużyna Zlatko Dalicia natomiast w tygodniu musiała uznać wyższość Portugalii (1:2).

Rywalizacja w Osijeku od pierwszego gwizdka nie układała się dobrze dla reprezentacji Polski. Nasi zawodnicy zostali zdominowani przez Chorwatów, którzy jednak nie mogli znaleźć drogi do bramki. “Biało-Czerwoni” próbowali się odgryzać, ale to drużyna Zlatko Dalicia miała pełną kontrolę nad meczem. W pierwszych 45. minutach jednak nie zobaczyliśmy trafień, a drużyny schodziły na przerwę z bezbramkowym rezultatem.

Druga odsłona natomiast rozpoczęła się idealnie dla Chorwatów. Wicemistrzowie świata z 2018 roku w 52. minucie objęli prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Luka Modrić. Pomocnik Realu Madryt niezwykle precyzyjnie uderzył z rzutu wolnego i pokonał Łukasza Skorupskiego.

Dzisiejsze trafienie Luki Modricia było jego golem numer 27 w narodowych barwach. Reprezentant Chorwacji uzbierał taką statystykę w 180. występach.

Sprawdź także: Zalewski może jeszcze zmienić klub! Trwają prace nad transferem