Obrońca Monaco uderzył nie do obrony. Niesamowity gol z dystansu w Lidze Mistrzów [WIDEO]

Obrońca Monaco Wilfried Singo popisał się fenomenalnym strzałem ze sporej odległości od bramki. Bramkarz nie miał żadnych szans. Dzięki temu trafieniu Monaco w 54. minucie podwyższyło prowadzenie na 3:1. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem monakijskiego klubu 5:1.

Wilfried Singo
Associated Press / Alamy Na zdjęciu: Wilfried Singo

Monaco pewnie pokonuje Crvenę Zvezda

We wtorkowy wieczór w ramach fazy ligowej Ligi Mistrzów AS Monaco podejmowało u siebie serbski klub Crvenę Zvezda. Po pokonaniu Barcelony 2:1 i remisie z Dinamo Zagrzeb 2:2 w trzeciej kolejce monakijski klub na wyjeździe pewnie pokonał Crvenę aż 5:1.

W 54. minucie meczu niesamowitym strzałem popisał się zawodnik występujący na pozycji… środkowego obrońcy, Wilfired Singo.

Jest to jego pierwsze trafienie w rozgrywkach Ligi Mistrzów i to od razu takie, które zostanie zapamiętane na długo w głowach obserwatorów tego spotkania.

Bramki dla Monaco zdobywali dwukrotnie Takumi Minamino, a po jednej bramce zdobyli Breel Embolo, Wilfried Singo, oraz Maghnes Akliouche. Honorowego gola dla Crveny z rzutu karnego zdobył Cherif Ndiaye.

Przed rozpoczęciem spotkań o 21:00 Monaco chwilowo prowadziło w fazie ligowej Ligi Mistrzów. W następnych spotkaniach w tych rozgrywkach zmierzą się z Bologną, Benficą, Arsenalem, Aston Villą oraz Interem.

Jednak w najbliższą niedzielę 27 października w Ligue 1 dojdzie do starcia polskich bramkarzy, Radosława Majeckiego i Marcina Bułki. AS Monaco zmierzy się na wyjeździe OGC Niceą.

Czytaj dalej: Wyjątkowe trafienie w Lidze Mistrzów! Pulisic prosto z rzutu rożnego [WIDEO]