Stoper Realu na chłodno przed rewanżem. “Spodziewamy się innego Liverpoolu”

Eder Militao na chłodno podchodzi do rewanżu z Liverpoolem w 1/8 finału Champions League. Brazylijczyk przyznał, że przed Realem Madryt jeszcze 90 minut trudnej rywalizacji.

Eder Militao
PressFocus Na zdjęciu: Eder Militao
  • Real Madryt w środę podejmie Liverpool na Santiago Bernabeu
  • Eder Militao zabrał głos przed rewanżowym meczem Ligi Mistrzów
  • Brazylijczyk jest dumny ze zdobycia bramki na Anfield Road

“Spodziewam się wielkiej nocy i zaciętej rywalizacji”

Wielkimi krokami zbliża się rewanżowe spotkanie Realu Madryt z Liverpoolem w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów. Przypomnijmy, że Los Blancos na Anfield pokonali The Reds 5:2. Eder Militao udzielił wywiadu przed rewanżem, który zostanie rozegrany na Santiago Bernabeu.

Spodziewamy się innego Liverpoolu w Madrycie niż ten, z którym zmierzyliśmy się na Anfield Road. Naszym wyzwaniem jest zagrać taki mecz, aby nikt nie pamiętał naszej wygranej 5:2 – powiedział środkowy obrońca w rozmowie z telewizją “ESPN Brasil”.

Niektórzy uważają, że dwumecz jest już zakończony, ale ja spodziewam się wielkiej nocy i zaciętej rywalizacji na Santiago Bernabeu pomiędzy dwoma najbardziej historycznymi klubami w futbolu. Pewne jest, że mamy dużą przewagę, ale mimo to musimy czekać na kolejne 90 minut – dodał.

Noc w Liverpoolu była jedną z najbardziej historycznych w moim sportowym życiu. Wygrać tam 5:2 i zdobyć bramkę to wyjątkowy moment dla każdego piłkarza – zakończył.