Lewandowski strzela przeciwko Bayernowi! [WIDEO]

Robert Lewandowski zdobył kolejną bramkę w obecnym sezonie. Napastnik FC Barcelony w środowym meczu Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium ponownie wpisał się na listę strzelców pokonując Manuela Neuera w 36. minucie.

Robert Lewandowski
PRESSINPHOTO SPORTS AGENCY / Alamy Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Gol Lewandowskiego w meczu z Bayernem Monachium

Robert Lewandowski rozgrywa znakomity sezon w barwach FC Barcelony. Polak strzela jak na zawołanie na boiskach La Liga i jest kluczowym zawodnikiem w zespole Dumy Katalonii. Hansi Flick zdołał wycisnąć z napastnika wszystko, co najlepsze. Lewandowski swoją znakomitą formę udowadnia jednak nie tylko na boiskach hiszpańskiej ekstraklasy. W środę wpisał się również na listę strzelców w meczu Ligi Mistrzów.

Mecz FC Barcelony z Bayernem Monachium był awizowany jako jeden z największych hitów 3. kolejki fazy ligowej Ligi Mistrzów, a fani, którzy zdecydowali się obejrzeć ten pojedynek z pewnością nie żałowali. Blaugrana objęła prowadzenie już na samym początku po trafieniu Raphinhi, jednak w kolejnych minutach do głosu doszli Bawarczycy, którzy zdołali wyrównać za sprawą trafienia Harry’ego Kane’a.

Gdy wydawało się, że Bayern przejął kontrolę nad meczem, Barcelona po świetnej akcji zdołała zaskoczyć rywala. Fermin Lopez przepchnął obrońcę Bawarczyków i zdołał odegrać futbolówkę do Roberta Lewandowskiego, któremu nie pozostało nic innego, jak trafić do pustej bramki. Z pewnością nie był to jego najtrudniejszy gol w karierze.

Blaugrana poszła za ciosem i już po chwili zrobiło się 3:1. W 45. minucie po raz drugi w tym pojedynku na listę strzelców wpisał się Raphinha, dzięki czemu Barcelona ze znaczną przewagą zeszła do szatni na przerwę.