Kenan Yildiz fantastycznie przywitał się z Ligą Mistrzów [WIDEO]

Juventus w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów grał z PSV Eindhoven. Drużyna Thiago Motty szybko objęła dwubramkowe prowadzenie. Fantastycznym trafieniem popisał się Kenan Yildiz.

Kenan Yildiz

Juventus zadał szybko dwa ciosy PSV

Juventus po rocznej przerwie przystępował do rywalizacji w Lidze Mistrzów. W pierwszej kolejce elitarnych rozgrywek trzecia w tabeli Serie A ekipa mierzyła się z liderem Eredivisie. Według ekspertów większe szanse na zwycięstwo mieli podopieczni Thiago Motty. Niemniej zespół Petera Bosza nie zamierzał tanio sprzedać skóry.

Na pierwszego gola nie trzeba było długo czekać. Już w 21. minucie na listę strzelców wpisał się Kenan Yildiz. Gwiazda Bianconerich popisała się kapitalnym trafieniem z narożnika pola karnego, którego nie powstydziłby się nawet Alessandro Del Piero. Juve szybko objęło zatem jednobramkowe prowadzenie.

Turyńczycy jednym golem się nie zadowolili. Bramkę na 2:0 dla giganta Serie A zdobył z kolei Weston McKennie. Kapitalna indywidualną akcją wyróżnił się Teun Koopmeiners. Z kolei reprezentantowi Stanów Zjednoczonych został oddanie strzału z prawej nogi, z którym nie poradził sobie golkiper rywali.

Tym samym ekipa z Allianz Stadium w pierwszym w historii starciu z PSV w europejskich pucharach szybko zadał przeciwnikom dwa ciosy, sprawiając, że w kolejnych fragmentach rywalizacji można było spokojnie skupić się na kontrolowaniu boiskowych wydarzeń.