Imaz prowadzi Jagiellonię do zwycięstwa! Tę bramkę trzeba zobaczyć [WIDEO]

Jesus Imaz skompletował hat-tricka w niecałe pół godziny wyjazdowego meczu Jagiellonii Białystok z FK Poniewież. Hiszpan na 2:0 zdobył kapitalną bramkę.

Jesus Imaz
Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Jesus Imaz

Jesus Imaz z hat-trickiem w meczu Jagiellonia – FK Poniewież

Jagiellonia Białystok rozpoczęła zmagania w eliminacjach do Ligi Mistrzów. We wtorek (23 lipca) o godzinie 17:30 mistrzowie Polski rozpoczęli spotkanie z FK Poniewież.

Pierwszy gol padł w 15. minucie, gdy Jesus Imaz wykończył składną akcję białostoczan. Hiszpanowi w polu karnym dogrywał Kristoffer Hansen, a wcześniej zespół Adriana Siemieńca sprytnie rozpoczął grę z autu.

Na drugiego gola trzeba było trochę poczekać. W 28. minucie Jesus Imaz ponownie zaskoczył bramkarza gospodarzy, popisując się kapitalnym uderzeniem po długim słupku. Ten gol Hiszpana to prawdziwa ozdoba meczu.

Dosłownie kilka chwil później na tablicy wyników było już 3:0, a gola zdobył nie kto inny jak… Jesus Imaz. Ofensywny pomocnik skompletował hat-tricka i na swoim koncie ma już 72 trafienia w barwach Jagiellonii. W tym momencie stało się jasne, że Duma Podlasia zapewniła sobie niezwykle korzystny wynik przed rewanżem.

Rewanżowe spotkanie Jagiellonii z FK Poniewież odbędzie się za osiem dni, a dokładniej 31 lipca. Oczywiście tym razem gospodarzem będą mistrzowie Polski. Start meczu zaplanowano na godzinę 20:30.

Czytaj dalej: Jagiellonia, Wisła, Śląsk i Legia grają o wielkie pieniądze. Tyle może trafić na ich konta