Wyjątkowe trafienie w Lidze Mistrzów! Pulisic prosto z rzutu rożnego [WIDEO]

AC Milan objął prowadzenie w 34. minucie meczu z Club Brugge w Lidze Mistrzów. Na listę strzelców wpisał się Christian Pulisic. Amerykanin umieścił piłkę w siatce prosto z rzutu rożnego.

Christian Pulisic
Associated Press / Alamy Na zdjęciu: Christian Pulisic

Christian Pulisic trafia z rzutu rożnego w Lidze Mistrzów

We wtorek swoje spotkanie w Lidze Mistrzów rozgrywa AC Milan. „Rossoneri” tego dnia przed własną publicznością podejmują Club Brugge. Podopieczni Paulo Fonseki przystępowali do tego meczu w dobrych nastrojach, ponieważ udało im się pokonać w miniony weekend Udinese Calcio (1:0). Belgowie natomiast okazali się lepsi w lidze od Westerlo (2:1).

Rywalizacja na San Siro od pierwszych minut stała na bardzo wysokim poziomie. Club Brugge wyszło na ten mecz bez kompleksów i kompletnie nie chcieli oddać inicjatywy gospodarzom. AC Milan jednak zdołał przed przerwą uszczęśliwić swoich kibiców. Mediolańczycy bowiem objęli prowadzenie w 34. minucie po trafieniu Christiana Pulisica.

Bramka reprezentanta USA z pewnością pojawi się na jutrzejszych okładkach gazet. Skrzydłowy AC Milanu bowiem trafił do siatki prosto z rzutu rożnego. Oczywiście było to nie intencjonalne, ponieważ zawodnik ewidentnie zagrywał na głowę kolegi z drużyny. Jednak futbolówka ostatecznie minęła graczy „Rossonerich” i wylądowała w bramce belgijskiej drużyny.

Dla Christiana Pulisica dzisiejsze trafienie było golem numer siedem w tym sezonie. Amerykanin może się pochwalić jeszcze trzema asystami. A takie statystyki zdołał uzbierać w 11. występach.