Borussia Dortmund bezlitosna dla Realu. Szok na Bernabeu po pierwszej połowie [WIDEO]

We wtorek w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów, Real Madryt podejmował u siebie na Santiago Bernabeu Borussię Dortmund. Po pierwszej połowie Królewscy przegrywali już 0:2.

Kylian Mbappe
Guillermo Martinez / Alamy Na zdjęciu: Kylian Mbappe

Fenomenalna pierwsza połowa w wykonaniu piłkarzy Borussii Dortmund

Choć początkowe minuty były raczej dość spokojne, to pod koniec pierwszej połowy obraz gry zupełnie się zmienił.

W 30. minucie bramkę dla Borussii Dortmund po świetnie rozegranej akcji zdobył Doneyll Malen. Cztery minuty później Holender asystował, podając do Jamie Gittensa, który pewnie skierował piłkę w stronę bramki, podwyższając prowadzenie BVB na 2:0.

Real Madryt mógł szybko odpowiedzieć, ale Rodrygo trafił w słupek, a Jude Bellingham uderzył w poprzeczkę. Chwilę później fenomenalną interwencją popisał się Thibaut Courtois po strzale Juliana Brandta.

Po pierwszej połowie Borussia Dortmund prowadziła 2:0.

Czytaj dalej: Obrońca Monaco uderzył nie do obrony. Niesamowity gol z dystansu w Lidze Mistrzów [WIDEO]