Bezprecedensowa sytuacja w finale LM. Ekspresowo przerwany mecz

Finał LM został przerwany po... kilkudziesięciu sekundach. Takiej sytuacji jeszcze nie widzieliśmy w elitarnych rozgrywkach. Sędzia nie miał innej opcji i musiał zastopować rywalizację.

Borussia - Real
PA Images / Alamy Na zdjęciu: Borussia - Real

Finał LM: co stało się na Wembley?

Sędzia Slavko Vincić o 21:00 rozpoczął finał LM Borussia DortmundReal Madryt i po chwili… musiał przerwać mecz. Już w 28. sekundzie słoweński arbiter zastopował zmagania. Dlaczego piłkarze nie mogli kontynuować gry? Okazało się, że na murawie pojawili się kibice, którzy zaczęli robić sobie zdjęcia. Jeżeli już dochodzi do wtargnięcia na boisko, zwykle robi to jedna osoba.

Tymczasem w sobotni wieczór stewardom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo na Wembley urwało się kilku fanów. Jeden z kibiców… podszedł do Jude’a Bellinghama i chciał zrobić sobie z nim zdjęcie. Po krótkiej przerwie służby porządkowe ustabilizowały sytuację i sędzia mógł wznowić grę.

Relację z meczu finałowego LM Borussia – Real możecie śledzić TUTAJ.