Liga Konferencji: pewne zwycięstwo Leicester

Ndidi
PressFocus Na zdjęciu: Ndidi

Piłkarze Leicester City pewnie pokonali Randers 4:1. Drużyna z Premier League praktycznie w pierwszym meczu przesądziła o losach dwumeczu. Ciężko spodziewać się, aby Duńczycy byli w stanie odrobić taką stratę w rewanżu.

• Pewne zwycięstwo Leicester City
  • Anglicy już w pierwszym meczu praktycznie zapewnili sobie awans do kolejnej rundy
  • Piłkarze Randers byli bezsilni w meczu z drużyną z Premier League

Leicester pewne awansu

Leicester City może cieszyć się z awansu do kolejnej rundy Ligi Konferencji już po pierwszym spotkaniu. Lisy pokonały Randers 4:1 i w rewanżu musiałoby dojść do katastrofy, żeby ekipa z Premier League pożegnała się z tymi rozgrywkami.

Pierwsza połowa pomimo dużej przewagi gospodarzy zakończyła się wynikiem 1:1, co można było uznać za małą niespodziankę. Wynik spotkania otworzył Ndidi, a do wyrównania doprowadził Hammershoy-Mistrati. Mimo olbrzymiej przewagi Leicester nie potrafiło przesądzić o losach spotkania. Worek z bramkami piłkarze z Anglii rozwiązali dopiero w drugiej połowie. Na listę strzelców wpisywali się kolejno Barnes, Daka i Dewsburry-Hall. Rewanż będzie już tylko formalnością.