Dublet Milika, Polak bohaterem Marsylii!

Arkadiusz Milik
PressFocus Na zdjęciu: Arkadiusz Milik

Arkadiusz Milik znajduje się ostatnio w wybornej formie. Polski napastnik swoją wysoką dyspozycję potwierdził również w czwartkowym meczu Ligi Konferencji zdobywając dublet w meczu Olimpique Marsylii z Karabachem Agdam.

• Arkadiusz Milik otworzył wynik spotkania w 41. minucie
  • W 44. minucie polski napastnik ponownie trafił do siatki rywala
  • Ostatecznie Marsylia pokonała Qarabag (3:1)

Znakomita forma Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik pierwszego gola zdobył w 41. minucie. Polak otrzymał piłkę w polu karnym po rzucie rożnym i pewnym strzałem pokonał bramkarza gości. Gol Milika był zwieńczeniem dobrej gry gospodarzy w pierwszej połowie, którzy zasłużyli na prowadzenie.

Nikt się jednak nie mógł spodziewać, że już trzy minuty później polski napastnik podwyższy wynik spotkania na 2:0. W 44. minucie Milik otrzymał podanie od Pape Guaye, oszukał defensorów Karabachu i pewnym strzałem w prawy dolny róg umieścił futbolówkę w siatce.

Milik rozgrywa świetne 45 minut na Stade Velodrome i jest wiodącą postacią Marsylii w dzisiejszym spotkaniu.

Ostatecznie spotkanie skończyło się wynikiem 3:1 dla Marsylii. Trzecią bramkę dla gospodarzy zdobył Payet, a honorowe trafienie dla Karabachu zanotował Kady.