Ancelotti zachwyca się piłkarzem. Ogromny talent i przyszłość Realu Madryt

Arda Guler w meczu z Celtą Vigo zdobył pierwszą bramkę w barwach Realu Madryt. Po spotkaniu na konferencji prasowej Carlo Ancelotti podkreślał, że przed Turkiem wielka przyszłość na Santiago Bernabeu.

Carlo Ancelotti
Imago / Oscar J. Barroso Na zdjęciu: Carlo Ancelotti
  • Carlo Ancelotti na konferencji prasowej zabrał głos na temat Ardy Gulera
  • Turecki pomocnik zdobył pierwszą bramkę w barwach klubu
  • Według trenera Realu Madryt piłkarz ma przed sobą wielką przyszłość w klubie

Arda Guler ma przed sobą wielką przyszłość w Realu Madryt

Real Madryt w niedziele wygrał 4:0 z Celtą Vigo w 28. kolejce La Liga. Po meczu wszystkie światła skierowane były na Ardę Gulera, która po raz pierwszy wpisał się na listę strzelców w barwach hiszpańskiego klubu. Turecki pomocnik pojawił się na boisku w 89. minucie spotkania, a zaledwie pięć minut później mógł cieszyć się z debiutanckiego trafienia.

Po meczu Carlo Ancelotti na konferencji prasowej został zapytany o 19-latka przez hiszpańskich dziennikarzy. Trener Realu Madryt nie ukrywał zachwytu, a także podkreślił, że Guler ma przed sobą wspaniałą przyszłość w barwach klubu.

To ogromny talent. Jestem przekonany, że ma przed sobą wielką przyszłość w Realu Madryt. Zdobył piękną bramkę i jestem pewien jego wspaniałej przyszłości tutaj. Mogę to zagwarantować. Nie mam żadnych wątpliwości – powiedział Ancelotti na konferencji prasowej.