Biało-czerwoni zaliczyli wewnętrzną gierkę, Bielik i Michalak z urazami

Krystian Bielik

Reprezentacja Polski dzień po wygranym meczu z Walią (2:1) w Lidze Narodów UEFA odbyła trening na obiekcie KS Zwar. W ramach zajęć podopieczni Czesława Michniewicza rozegrali wewnętrzny sparing, w którym zmierzyły się ze sobą zespoły podzielone na Niebieskich i Żółtych. Górą okazali się pierwsi, wygrywając 2:0.

• Reprezentacja Polski w czwartek (2 czerwca) odbyła trening, w którego trakcie rozegrana została wewnętrzna gierka
  • Niebiescy wygrali z Żółtymi po dwóch trafieniach Karola Linettego
  • Spotkanie z urazami skończyli Krystian Bielik i Konrad Michalak

Reprezentacja Polski z kłopotami zdrowotnymi

Reprezentacja Polski w dobrych nastrojach przystąpiła do czwartkowego treningu, w którym piłkarze zagrali w meczu dwa razy po 35 minut. W jednej ekipie grali między innymi: Sebastian Szymański, czy Karol Świderski. Tymczasem ich rywalami byli Wojciech Szczęsny, czy Krzysztof Piątek.

Losy rywalizacji zostały rozstrzygnięte w pierwszej połowie. Dwa gole strzelił Karol Linetty. Pomocnik Torino pierwsza bramkę zdobył po uderzeniu z rzutu karnego. Prowadzenie podwyższył natomiast po ograniu Wojciecha Szczęsnego.

W drugiej części sparingu rezultat nie uległ zmianie. Niestety dla polskiej drużyny mecz z urazami skończyli Konrad Michalak i Krystian bielik, którzy nie byli w stanie dokończyć spotkania. Z pewnością wkrótce pojawią się dokładniejsze informacje na temat ich stanu zdrowia.

Biało-czerwoni kolejny mecz rozegrają już 8 czerwca na wyjeździe z Belgią. W trakcie trwającego zgrupowania reprezentacja Polski zmierzy się z Czerwonymi Diabłami także na swoim stadionie, a ponadto czeka ją potyczka z Holandią.