Reprezentacja Polski traci bramkę z Portugalią na Stadionie Narodowym [WIDEO]

Reprezentacja Polski straciła bramkę w 26. minucie w meczu z Portugalią w Lidze Narodów. Wynik na Stadionie Narodowym otworzył Bernardo Silva.

Piłkarze reprezentacji Polski
Konrad Swierad / Alamy Na zdjęciu: Piłkarze reprezentacji Polski

Bernardo Silva zdobył bramkę w Warszawie

Reprezentacja Polski w sobotni wieczór mierzyła się z reprezentacją Portugalii w ramach trzeciej kolejki Ligi Narodów. Przed pierwszym gwizdkiem sędziego doszło do pożegnania Wojciecha Szczęsnego i Grzegorza Krychowiaka, którzy ogłosili zakończenie kariery w kadrze narodowej. Polacy przed dzisiejszym starciem zdobyli trzy punkty po zwycięstwie nad Szkocją (3:2) w Glasgow.

Biało-czerwoni rozpoczęli mecz na Stadionie Narodowym z dużą energią, szybko tworząc kilka groźnych sytuacji pod bramką rywala. Ofensywna gra i dynamiczne akcje wzbudziły entuzjazm kibiców. Mimo to brakowało wykończenia, które mogłoby zamienić okazje na gole.

W 26. minucie Portugalia objęła prowadzenie. Bruno Fernandes precyzyjnie zgrał piłkę głową do Bernardo Silvy, który błyskawicznym strzałem bez przyjęcia pokonał bezradnego Łukasza Skorupskiego. Dla reprezentanta Portugalii było to 13. trafienie w barwach narodowych. Po chwili goście podwyższyli rezultat, a autorem bramki był Cristiano Ronaldo.