Cristiano Ronaldo wciąż ma to coś! Fantastyczny gol [WIDEO]

Cristiano Ronaldo popisał się świetnym strzałem z półwoleja w półfinale King Cup przeciwko Al-Khaleej. Portugalczyk wykorzystał błąd bramkarza i wyprowadził Al-Nassr na prowadzenie.

Cristiano Ronaldo
Associated Press / Alamy Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Ronaldo z półwoleja pokonał bramkarza rywali

Cristiano Ronaldo mimo upływających lat nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Portugalczyk po raz kolejny popisał się efektownym golem na Półwyspie Arabskim. Tym razem doświadczony napastnik rozpoczął strzelanie w rewanżowym meczu Al-Nassr – Al-Khaleej w półfinale King Cup w Arabii Saudyjskiej. Po pierwszym spotkaniu drużyna Luisa Castro miała nieznaczną zaliczkę, bowiem w pierwszej konfrontacji wygrali 1:0 na wyjeździe.

39-letni reprezentant Portugalii worek z bramkami na stadionie King Saud University Stadium w Rijadzie otworzył w 17. minucie meczu. Bramkarz rywali popełnił błąd przy rozpoczęciu akcji, a piłka spadła pod nogi Portugalczyka. Cristiano Ronaldo długo się nie zastanawiał i w efektowny sposób strzałem z półwoleja skierował futbolówkę do bramki.

Napastnik Al-Nassr może pochwalić się imponującą liczbą goli w bieżącym sezonie. Ronaldo ma na swoim koncie aż 38 goli w 39 meczach. Do swoich statystyk może doliczyć również 12 asyst.

Ostatecznie drużyna Cristiano Ronaldo wygrała 3:1 z Al-Khaleej, a Portugalczyk w drugiej połowie po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Al-Nassr po zwycięstwie w dwumeczu zapewnił sobie grę w wielkim finale pucharu. Tam zmierzy się z Al-Hilal, które pod batutą Jorge Jesusa nie ma sobie równych w Saudi Pro League.