Cristiano Ronaldo doceniony przez kibiców. Co za oprawa! [WIDEO]

Cristiano Ronaldo w meczu Portugalia - Chorwacja strzelił gola numer 900 w swojej karierze. Dzisiaj kibice Al-Nassr uhonorowali swojego ulubieńca podczas hitowego spotkania z Al-Ahli.

Cristiano Ronaldo
Zuma Press / Alamy Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Ronaldo uhonorowany

Starcie PortugaliaChorwacja było wyjątkowe dla Cristiano Ronaldo. Legenda światowego futbolu otworzyła wynik rywalizacji w Lizbonie i w ten sposób zdobyła 900. bramkę w karierze. Trzy dni później kapitan Os Navegadores pokonał także golkipera Szkocji i zapisał na swoim koncie trafienie numer 901.

Po zgrupowaniu reprezentacji Ronaldo wrócił do klubu. Pierwszym spotkaniem po przerwie na kadrę był hitowy pojedynek w Saudi Pro League. Al-Nasr, a więc drużyna Portugalczyka, podejmowała Al-Ahli. Ronaldo, Sadio Mane, Talisca, Marcelo Brozović i Aymeric Laporte zmierzyli się z Riyadem Mahrezem, Ivanem Toneyem, Roberto Firmino, Franckiem Kiessiem i Edouardem Mendym.

Zanim wybrzmiał pierwszy gwizdek, Cristiano Ronaldo został uhonorowany przez swój klub specjalną koszulką, a kibice gospodarzy zaprezentowali oprawę dedykowaną gwiazdorowi.

W meczu Al-Nassr – Al-Ahli padł remis 1:1. Wynik za sprawą Francka Kessiego otworzyli goście. Gospodarze wyrównali w dziewiątej minucie doliczonego czasu gry – samobójczą bramę zdobył Bassam Al Hurayji.