Reprezentant Hiszpanii doznał kontuzji, musiał opuścić boisko [WIDEO]

Reprezentacja Hiszpanii w ćwierćfinale mistrzostw Europy mierzyła się z Niemcami w Stuttgarcie. Boisko już w ósmej minucie opuścić musiał Pedri. Hiszpan chwilę wcześniej został brutalnie sfaulowany przez Toniego Kroosa.

Pedri
BSR Agency / Alamy Na zdjęciu: Pedri

Pedri zszedł z murawy z kontuzją

Przedwczesny finał – w ten sposób określano piątkowy mecz podczas Euro 2024, w którym Hiszpanie rywalizowali z Niemcami. Drużyna narodowa La Roja wygrała wszystkie mecze podczas tegorocznego turnieju, zaś gospodarze odnieśli trzy zwycięstwa i zremisowali ze Szwajcarią (1:1) w fazie grupowej.

Już na samym początku spotkania Toni Kroos sfaulował Pedriego, który nie mógł kontynuować gry. W ósmej minucie 21-letni piłkarz Barcelony został zmieniony przez Daniego Olmo. Reprezentant Niemiec nie obejrzał nawet żółtej kartki za przewinienie.

Pedri w minionych rozgrywkach La Liga doznał kontuzji prawego mięśnia czworogłowego uda. Łącznie w hiszpańskiej ekstraklasie zdołał rozegrać 24 spotkania, w których strzelił cztery gole i zanotował dwie asysty. Reprezentacja Hiszpanii przy ewentualnym zwycięstwie nad Niemcami w półfinale Euro 2024 zagra z Portugalią lub Francją.