Modrić wściekły po pytaniu dziennikarza. Przerwał niezwłocznie wywiad

Luka Modrić był niezadowolony, gdy usłyszał pytanie dziennikarza po meczu Chorwacja - Albania. Reprezentant Chorwacji przerwał wywiad i jak burza opuścił pomieszczenie.

Luka Modrić
Associated Press / Alamy Na zdjęciu: Luka Modrić

Modrić wściekły na dziennikarza, zapalnikiem pytanie o młodych i starych graczy

Reprezentacja Chorwacji niespodziewanie zremisowała (2:2) w drugim meczu grupy B Euro 2024 z reprezentacją Albanii. Podopieczni Zlatko Dalicia komplet punktów stracili w 95. minucie spotkania, gdy do remisu doprowadził autor wcześniejszego gola samobójczego – Klaus Gjasula. Chorwaci przed ostatnią kolejką gier mają niezwykle trudną sytuację, bowiem kwestia awansu do fazy pucharowej wisi na włosku.

Przed kamerami po rozczarowującym wyniku stanął Luka Modrić. Aczkolwiek pomeczowy wywiad nie potoczył się tak, jak każdy się tego spodziewał. Zawodnik Realu Madryt był ewidentnie zbulwersowany pytaniem od jednego z dziennikarzy i w mgnieniu oka przerwał wywiad i wyszedł z sali. Według portalu SportBible doświadczony pomocnik miał usłyszeć następujące pytanie.

Czy w kluczowym meczu dla Chorwacji zagrają starsi, czy młodsi piłkarze? – zapytał dziennikarz Lukę Modricia.

Reakcja kapitana reprezentacji była na tyle wymowna, że rzucił tylko w stronę dziennikarz zdanie, że wywiad właśnie się skończył i bardzo szybko opuścił pomieszczenie, w którym rozmawiał z prasą.

Decydujący mecz Chorwacji w kontekście dalszego udziału w Euro 2024 odbędzie się w poniedziałek (24 czerwca). Ogniści zmierzą się z kadrą Włoch na Red Bull Arena w Lipsku. Początek spotkania o godzinie 21:00.