Hiszpania wyrównała z Gruzją, błysk zawodnika Manchesteru City [WIDEO]

W niedzielny wieczór reprezentacja Hiszpanii mierzyła się z Gruzją w ramach 1/8 finału mistrzostw Europy 2024. Od 18. minuty kadra La Roja przegrywała po samobójczym golu Robina Le Normanda. Z kolei w 39. minucie wyrównał Rodri.

Rodri
BSR Agency / Alamy Na zdjęciu: Rodri

Rodri trafił do siatki

Reprezentacja Hiszpanii awansowała do fazy pucharowej Euro 2024 z kompletem punktów. Podopieczni Luisa de la Fuente w trakcie turnieju w Niemczech pokonali Chorwację (3:0), Włochy (1:0) oraz Albanię (1:0). Rywalem trzykrotnych mistrzów kontynentu w 1/8 finału była Gruzja, która debiutowała na wielkim turnieju. Piłkarze Willy’ego Sagnola dokonali niezwykłej sensacji, pokonując Portugalię (2:0), dlatego Hiszpanie nie mogli lekceważyć nowicjusza.

Tylko u nas

W 18. minucie wynik na stadionie w Kolonii otworzył Robin Le Normand, który wpakował piłkę do własnej bramki. Udział przy bramce miał Otar Kakabadze z Cracovii. Natomiast w 39. minucie w końcu Hiszpania zdołała wyrównać dzięki błyskawicznej akcji Rodriego. W ciągu kilkudziesięciu sekund od pierwszego strzału, pomocnik ponownie znalazł się w dogodnej pozycji i oddał płaski strzał zza pola karnego.

Emocje na boisku do przerwy były ogromne, a kibice obu drużyn mogli cieszyć się zaciętą rywalizacją. Przed drugą odsłoną Hiszpania nie była już tak pewna powodzenia, jak jeszcze przed pierwszym gwizdkiem.

Sprawdź ostatnie materiały wideo związane z Euro 2024.