Cudowny gol w Łodzi. Rasak uderzył nie do obrony [WIDEO]

Damian Rasak zapewnił Górnikowi Zabrze prowadzenie do przerwy w hitowym meczu z Widzewem Łódź. Pomocnik gości kapitalnym strzałem pokonał Rafała Gikiewicza.

Damian Rasak
Sipa US/Alamy Na zdjęciu: Damian Rasak

Ależ gol w meczu Widzewa z Górnikiem

Widzew Łódź mierzy się dzisiaj z Górnikiem Zabrze w ramach jednego z niedzielnych spotkań PKO Ekstraklasy. Na stadionie w tzw. Sercu Łodzi do przerwy mamy wynik 0:1 dla ekipy Jana Urbana. Prowadzenie gościom zapewnił Damian Rasak, który kapitalnie przymierzył po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Oglądaj skróty meczów Betclic 1. Ligi

Piłka ze stałego fragmentu gry została idealnie dograna na nogę środkowego pomocnika Górnika i ten strzałem z pierwszej piłki, prosto z woleja pokonał Rafała Gikiewicza. Jedyny przed przerwą gol z 38. minuty rywalizacji był potwierdzeniem bardzo dobrej dzisiejszego dnia dyspozycji Górnika Zabrze, który przez pierwsze 45. minut mocno dominował i być może powinien prowadzić nawet wyżej. Niemniej trafienie Damiana Rasaka z pewnością będzie kandydować do bramki nie tylko kolejki, czy miesiąca, ale i całego sezonu PKO Ekstraklasy.