Dublet Jarosława Kubickiego w Radomiu, Radomiak bezradny [WIDEO]

Jagiellonia Białystok w sobotnie popołudnie mierzyła się na wyjeździe z Radomiakiem Radom. W 34. minucie wynik otworzył Jarosław Kubicki. Pomocnik chwilę później ustrzelił dublet.

Jarosław Kubicki
PressFocus Na zdjęciu: Jarosław Kubicki

Dwa gole Jarosława Kubickiego w sześć minut

Jagiellonia Białystok przed meczem rewanżowym 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów musi spełnić ligowe obowiązki. Duma Podlasia nie pozostawiła żadnych złudzeń Puszczy Niepołomice (2:0) i chciała kontynuować zwycięską serię w Radomiu.

Białostocczanie od pierwszego gwizdka prezentowali świetną grę kombinacyjną. W 35. minucie Jesus Imaz podał krótko piłkę do Jarosława Kubickiego, a ten oddał niesamowity strzał w okienko. Bramkarz nie miał szans na obronę tej precyzyjnej próby.

Radomiak nie był w stanie odpowiedzieć na trafienie gości. Tymczasem w 40. minucie Kubicki po wcześniejszym fantastycznym golu, ponownie zachwyca kibiców. Tym razem, to Hansen przekazał futbolówkę do pomocnika Jagiellonii i precyzyjnym uderzeniem umieścił ją w siatce gospodarzy.