Kane postraszył Barcelonę. Niesamowity występ w hicie Bundesligi [WIDEO]

Harry Kane jest w znakomitej dyspozycji przed środowym meczem Barcelona - Bayern w Lidze Mistrzów. Napastnik Bawarczyków skompletował hat-tricka w pojedynku z VfB Stuttgart.

Harry Kane
ddp media GmbH / Alamy Na zdjęciu: Harry Kane

Kane rozpędzony przed Barceloną

Bayern Monachium podejmował VfB Stuttgart w hitowym spotkaniu 7. kolejki Bundesligi. Bawarczycy, którzy w poprzednim sezonie zajęli 3. miejsce, byli faworytem rywalizacji z wicemistrzem Niemiec – goście w siedmiu meczach wywalczyli tylko dziewięć punktów. Dla obu ekip starcie na Allianz Arena było swoistym “przetarciem” przed przyszłotygodniowymi zmaganiami w Lidze Mistrzów.

Bayern zmierzy się z Barceloną, a Stuttgart z Juventusem. kto jest lepiej przygotowany do swojego pojedynku? Bez wątpienia ekipa Vincenta Kompany’ego. Die Roten wygrali aż 4:0, a kapitalny mecz rozegrał Harry Kane. Reprezentant Anglii aż trzykrotnie umieszczał piłę w siatce Alexandra Nubela.

W 57. minucie Kane popisał się kapitalnym uderzeniem z dystansu. Trzy minuty później napastnik gospodarzy poradził sobie w zamieszaniu w polu karnym i zaskoczył Nubela strzałem z bliskiej odległości. W 80. minucie Anglik znalazł się w odpowiednim miejscu i czasie – futbolówka trafiła pod jego nogi po zablokowanej próbie Joao Palhinhii.

Wynik na 4:0 dla Bayerny ustalił Kingsley Coman. Monachijczycy są znakomicie przygotowani do środowej potyczki z Barceloną, która w niedzielę zmierzy się z Sevillą.