Ekspert przejechał się po reprezentancie Polski. Był najgorszy na boisku

Sebastian Szymański nie zaliczy do udanych występu przeciwko reprezentacji Holandii. Mateusz Rokuszewski na łamach kanału Meczyki.pl uznał pomocnika najgorszym zawodnikiem na boisku.

Sebastian Szymański i Memphis Depay
Associated Press / Alamy Na zdjęciu: Sebastian Szymański i Memphis Depay

Sebastian Szymański najsłabszym zawodnikiem w reprezentacji Polski

Reprezentacja Polski mimo porażki (1:2) z Holandią może być dumna ze swojego występu. Gra biało-czerwonych momentami mogła cieszyć kibiców oraz selekcjonera naszej kadry – Michała Probierza. Natomiast powodów do zadowolenia po spotkaniu nie będzie miał Sebastian Szymański, który ze względu na słabe pierwsze czterdzieści pięć minut po przerwie nie wyszedł na murawę. Miejsce pomocnika Fenerbahce zajął wchodzący z ławki rezerwowych Jakub Moder.

W pomeczowym programie na kanale Meczyki.pl negatywnie o występie Szymańskiego wypowiedział się Mateusz Rokuszewski. Dziennikarz Canal+ Sport wskazał 25-latka jako najgorszego zawodnika na boisku w meczu Polska – Holandia.

Wiemy, że Szymański ma technikę, aczkolwiek w tym meczu, gdy momentami poszczególni piłkarze potrafili zaprezentować technikę użytkową, co mogło się podobać, Szymański nie potrafił tego zrobić. Były sytuację, gdzie piłka mu odskakiwała i brakowało jakości. Moim zdaniem był najgorszym zawodnikiem na boisku – ocenił Mateusz Rokuszewski w kanale Meczyki.pl

Dyskutowaliśmy o tym w pierwszej połowie, że jeśli będzie jakaś zmiana, to Szymańskiego. Michał Probierz podpisał się pod tym – dodał.

Reprezentacja Polski następny mecz rozegra za pięć dni (21 czerwca), a rywalem biało-czerwonych będzie kadra Austrii. Natomiast w poniedziałek odbędzie się drugi mecz w “polskiej grupie” Francja zmierzy się z Austrią na Merkur-Spiel Arena w Dusseldorfie.