Giganci Premier League chcą Kenana Yildiza
Kenan Yildiz jest jednym z najbardziej utalentowanych zawodników w składzie Juventusu. Nic więc dziwnego, że 19-letni skrzydłowy wzbudza ogromne zainteresowanie na rynku transferowym. Jak poinformował w mediach społecznościowych Ekrem Konur, chrapkę na zakontraktowanie zdolnego atakującego ma kilka klubów Premier League. Turecki dziennikarz nie zdradził nazw tych zespołów, aczkolwiek mówi się o takich ekipach jak Manchester United, Manchester City, Liverpool, Chelsea, Arsenal oraz Aston Villa.
Stara Dama najprawdopodobniej będzie chciała zatrzymać 17-krotnego reprezentanta Turcji, który w przyszłości ma stanowić o sile drużyny Bianconerich. Aczkolwiek oferta opiewająca na kilkadziesiąt milionów euro może sprawić, że turyńczycy zaczną się zastanawiać nad ewentualną sprzedażą mierzącego 187 centymetrów skrzydłowego. Turecka perełka przywdziewa koszulkę ekipy z Półwyspu Apenińskiego od lipca 2022 roku, kiedy przeprowadziła się do akademii włoskiego giganta z Bayernu Monachium.
Oglądaj skróty meczów Premier League
W połowie 2023 roku Kenan Yildiz stał się pełnoprawnym członkiem pierwszego zespołu Juventusu. W obecnym sezonie lewy napastnik rozegrał 37 meczów, zdobył 6 bramek i zaliczył 5 asyst. Fachowy serwis “Transfermarkt” szacuje wartość rynkową 19-letniego piłkarza na około 45 milionów euro. Jego kontrakt obowiązuje do 30 czerwca 2029 roku.
Komentarze