Ewa Pajor się nie zatrzymuje. Polka trafiła do siatki w Lidze Mistrzyń [WIDEO]

FC Barcelona wygrała 9:0 z Hammarby IF w meczu 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzyń. Kobieca drużyna Blaugrany zdemolowała swoje rywalki, a jedną z bramek dla Dumy Katalonii zdobyła niezawodna Ewa Pajor, która jest ostatnio w świetnej formie.

Ewa Pajor
PRESSINPHOTO SPORTS AGENCY / Alamy Na zdjęciu: Ewa Pajor

FC Barcelona zdemolowała rywalki. Ewa Pajor nie zwalnia tempa

W tym tygodniu nie gra Liga Mistrzów mężczyzn, ale za to odbywają się mecze Ligi Mistrzyń kobiet. W środę wieczorem byliśmy świadkami spotkania między Barceloną a Hammarby w ramach 2. kolejki fazy grupowej. Starcie zgodnie z przewidywaniami padło łupem zawodniczek ze stolicy Katalonii. Pojedynek zakończył się prawdziwym pogromem, ponieważ po ostatnim gwizdku sędziny na tablicy wyników mieliśmy rezultat 9:0.

Ewa Pajor wyszła w pierwszym składzie Barcelony i trafiła dzisiaj do siatki. 27-letnia napastniczka strzeliła jednego gola, a na swoje trafienie musiała poczekać do drugiej połowy. Reprezentantka Polski zdobyła bramkę w 72. minucie, gdy otrzymała znakomite podanie od Caroline Graham. Nasza rodaczka nie pomyliła się w doskonałej sytuacji i tym samym ma swojego pierwszego gola w koszulce Barcy w rozgrywkach Ligi Mistrzyń.

Przypomnijmy, że Ewa Pajor zaliczyła hat-tricka w ostatnim meczu Ligi F przeciwko Espanyolowi (7:1). Polka ma na swoim koncie aż 9 bramek w samej lidze. 27-letnia piłkarka z powodzeniem występuje w barwach hiszpańskiego zespołu od czerwca 2024 roku, gdy przeniosła się do ekipy Blaugrany za około 300 tysięcy euro z Wolfsburga.

W tym momencie FC Barcelona może pochwalić się 3 punktami, przez co zajmuje 2. miejsce w tabeli swojej grupy. Lepsze są tylko zawodniczki Manchesteru City, które uzbierały 6 oczek. Warto dodać, że kobieca drużyna Barcy wygrała Ligę Mistrzyń w poprzednich dwóch sezonach, a także triumfowała w kampanii 2020/2021.