AC Milan ma kłopot, Theo Hernandez poznał wyrok po czerwonej kartce

AC Milan w ostatnim występie przed reprezentacyjną przerwą przegrał z Fiorentiną (1:2). W meczu czerwoną kartkę zobaczył Theo Hernandez. Znany jest okres zawieszenia zawodnika.

Theo Hernandez

Theo Hernandez został zawieszony na dwa spotkania

AC Milan od wrześniowej przerwy na kadrę rozegrał łącznie sześć spotkań i był w nich bezkompromisowy. Rossoneri zaliczyli w nich trzy zwycięstwa i trzy porażki. Ostatnio ekipa z Mediolanu musiała uznać wyższość Fiorentiny, przegrywając jednym golem (1:2).

W niedzielnym starciu z dobrej strony nie pokazał się natomiast Theo Hernandez. Reprezentant Francji w doliczonym czasie pierwszej połowy nie wykorzystał rzutu karnego. Tymczasem już po zakończeniu spotkania zawodnik zobaczył czerwoną kartkę. Wiadomo już, jak długa przerwa w grze będzie czekać gracza z tego powodu.

Za obrażenie arbitra zawodów The Hernandez został ukarany zawieszeniem na dwa mecze. Tym samym Francuz nie będzie mógł wystąpić przeciwko Udinese Calcio i Bologną. Mediolańczycy aktualnie legitymują się bilansem 11 punktów, plasując się na szóstej pozycji w ligowej tabeli. Do lidera rozgrywek tracą pięć oczek.

Po przerwie na spotkania reprezentacyjne do kolejnej pauzy w rozgrywkach Milan rozegra siedem meczów. Najciekawsze starcia przypadają na 29 października i 5 listopada. Rossoneri najpierw zmierza się w lidze włoskiej z SSC Napoli. Z kolei w europejskich pucharach na drodze Milanu stanie Real Madryt. Drugi z meczów odbędzie się na słynnym Estadio Santiago Bernabeu.