Ancelotti przestrzegł Camavingę, Real gotowy na różne opcje

Real Madryt ma zamiar powalczyć o kilka trofeów w sezonie. Tymczasem serwis Defensa Central przekazał ciekawe wieści na temat roli Eduardo Camavingi w szeregach Los Blancos.

Eduardo Camavinga

Carlo Ancelotti szykuje ciekawe rozwiązanie dla Eduardo Camavingi

Real Madryt aktualnie jest w trakcie reprezentacyjnej przerwy. Po niej ekipę z Estadio Santiago Bernabeu czeka sporo wyzwań. Nie tylko spotkania w La Liga, ale też w Lidze Mistrzów. W związku z tym szkoleniowiec Los Blancos musi być przygotowany na różne ewentualności. Serwis Defensa Central daje natomiast do zrozumienia, że trener Carlo Ancelotti, zdając sobie sprawę z tego, jak napięty będzie kalendarz piłkarski, ma ciekawy plan względem Eduardo Camavingi.

Włoch podobno przestrzegł piłkarza, że Francuz może w tym sezonie grać na lewej obronie. Wszystko ma być jednak uzależnione od sytuacji w danym spotkaniu. W każdym razie piłkarz musi być przygotowany do zmienność pozycji.

Camavinga to może być zatem kolejny w Realu Madryt zawodnik, którego wszechstronność będzie dla szkoleniowca zespołu bardzo przydatna. Podobnie będzie wyglądać sytuacja z Aurelienem Tchouamenim, który może być brany pod uwagę jako środkowy obrońca.

Real po rozegraniu czterech kolejek ligowych ma na swoim koncie osiem punktów. To efekt dwóch zwycięstw i dwóch remisów. Po reprezentacyjnej przerwie zespół z Madrytu rozegra spotkanie z Realem Sociedad. Mecz odbędzie się 14 września o godzinie 21:00.