Popis polskiego napastnika. Hat-trick w Pucharze Szwajcarii

Kacper Przybyłko przypomniał o sobie kibicom. Polski napastnik w niedzielę zaliczył perfekcyjny występ w Pucharze Szwajcarii. 31-latek bowiem popisał się klasycznym hat-trickiem w meczu FC Lugano - Bruhl Sankt Gallen.

Kacper Przybyłko
Associated Press / Alamy Na zdjęciu: Kacper Przybyłko

Kacper Przybyłko z trzema golami w meczu Pucharu Szwajcarii

W lutym tego roku Kacper Przybyłko zdecydował się zakończyć amerykańską przygodę. Polski napastnik urodzony w Niemczech przyjął ofertę FC Lugano. 31-latek związał się ze szwajcarskim zespole kontraktem, który obowiązuje do końca czerwca 2025 roku. Zatem do końca trwającego sezonu.

W niedzielę Kacper Przybyłko przypomniał o sobie kibicom. 31-letni napastnik popisał się perfekcyjnym występem w starciu FC Lugano z Bruhl Sankt Gallen w Pucharze Szwajcarii. Wychowanek akademii Arminii Bielefeld trzykrotnie wpakował futbolówkę do siatki. Polak worek z bramkami otworzył już w 8. minucie. Chwilę później miał już na koncie dublet, pokonując bramkarza rywali z rzutu karnego. Hat-tricka natomiast skompletował w 49. minucie.

FC Lugano ostatecznie zapewniło sobie awans do kolejnej rundy Pucharu Szwajcarii. Zespół Kacpra Przybyłki zwyciężył w starciu z Bruhl Sankt Gallen aż 7:1.

Kacper Przybyłko w koszulce FC Lugano zaliczył już 12 występów. Polski napastnik może pochwalić się całkiem niezłą statystyką goli. Udało mu się bowiem aż sześciokrotnie wpisać na listę strzelców. Miejmy nadzieję, że były młodzieżowy reprezentant naszego kraju na tym nie poprzestanie.

Sprawdź także: Sparta Praga dopina transfer z Betclic 2. ligi! To niezwykle utalentowany gracz