Hiszpania w gazie. Fabian Ruiz błyskawicznie podwyższa prowadzenie [WIDEO]

Reprezentacja Hiszpanii po 32. minutach prowadzi już 2:0 z Chorwacją. Na listę strzelców wpisał się Fabian Ruiz. Pomocnik PSG oddał niezwykle precyzyjne uderzenie w lewy dolny róg bramki.

Fabian Ruiz
Associated Press / Alamy Na zdjęciu: Fabian Ruiz

Fabian Ruiz podwyższa prowadzenie Hiszpanów

W drugim sobotnim spotkaniu EURO 2024 mamy prawdziwy hit. Reprezentacja Hiszpanii mierzy się z Chorwacją. Minimalnym faworytem przed meczem wydawali się podopieczni Luisa De la Fuente. Jednak nigdy nie można skreślać wicemistrzów świata z 2018 roku. Obie drużyny chcą dobrze wejść w turniej, dlatego spektakl powinien stanąć na wysokości zadania.

Spotkanie rozgrywane na Olympiastadion w Berlinie znakomicie rozpoczęła się dla reprezentacji Hiszpanii. Mistrzowie świata z 2010 roku od pierwszych minut zaznaczyli swoją dominację na placu gry i efekty tego mieliśmy już w 29. minucie. Alvaro Morata znalazł się sam na sam z Dominikiem Livakoviciem i pewnym strzałem wyprowadził Hiszpanów na 1:0.

Fani zespołu Luisa De la Fuente dobrze jeszcze nie przestali się cieszyć z objęcia prowadzenia, a już mogli wiwatować z drugiego gola. Wynik na 2:0 podwyższył Fabian Ruiz. Pedri odnalazł w polu karnym pomocnika PSG, który niezwykle precyzyjnym strzałem w dolny róg bramki umieścił futbolówkę w siatce.

Dzisiejsze trafienie Fabiana Ruiza jest jego trzecim trafieniem w narodowych barwach. Taką statystykę były zawodnik Napoli uzbierał w 24. występach. 28-latek debiut w reprezentacji Hiszpanii zaliczył w spotkaniu 2019 roku. Wówczas spędził kwadrans na placu gry w spotkaniu przeciwko Wyspom Owczym.

Sprawdź także: Yamal zapisał się na kartach historii. Pobił rekord Kozłowskiego