Awans już blisko. Zieliński dobija Estonię [ZDJĘCIE]

Piotr Zieliński zdobył gola na 2:0 w czwartkowym meczu barażowym o Euro 2024 z Estonią. Drużyna Michała Probierza jest już jedną nogą w kolejnej rundzie, gdzie zagra prawdopodobnie przeciwko Walii.

Piotr Zieliński
IMAGO / ZUMA Wire Na zdjęciu: Piotr Zieliński
  • Polska prowadzi 2:0 z Estonią
  • Awans naszej reprezentacji jest już o krok
  • Drugiego gola zdobył Piotr Zieliński

Awans do finału baraży jest już o krok

Reprezentacja Polski w roli zdecydowanego faworyta podchodziła do rywalizacji z Estonią. Na boisku się to potwierdziło, bo po 50 minutach Biało-Czerwoni prowadzili już 2:0. Wynik podwyższył wówczas Piotr Zieliński.

Sytuacja reprezentacji Estonii jest fatalna i nic nie wskazuje na to, by miała ulec zmianie. Zwłaszcza, że goście grają od pierwszej połowy spotkania w dziesiątkę po czerwonej kartce.

Wynik tego spotkania otwarty został w 22. minucie, kiedy do siatki trafił Przemysław Frankowski.

W przypadku spodziewanego awansu Polska zagra w finale baraży z wygranym w meczu Walia – Finlandia.