Xavi rozpętał burze w szatni. Lewandowski mocno oberwał

FC Barcelona pokonała Almerię 3:2 w meczu 18. kolejki La Liga. Jak donoszą hiszpańskie media, w przerwie spotkania Xavi wściekł się na swoich piłkarzy. Mocno oberwał m.in. Robert Lewandowski.

Xavi i Lewandowski
IMAGO / David Catry Na zdjęciu: Xavi i Lewandowski
  • Barcelona wygrała z Almerią w 18. kolejce La Liga
  • Zwycięstwo mogło nie mieć miejsca, gdyby nie interwencja Xaviego
  • Szkoleniowiec wściekł się na swoich piłkarzy

Xavi zdenerwował się na Lewandowskiego. Efekt? Piękna asysta

FC Barcelona pokonała Almerię 3:2, ale nie był to łatwy mecz dla Dumy Katalonii. Blaugrana wygrała po golu Sergiego Roberto w 83. minucie. Przy tym trafieniu piękną asystę zanotował Robert Lewandowski.

Jak donosi Gerard Moreno i Mundo Deportivo, wygranej mogło nie być gdyby nie mocna interwencja Xaviego. Szkoleniowiec Barcy wściekł się na swoich piłkarzy, wywołując w przerwie meczu prawdziwą burzę w szatni. Ponoć jednym z najostrzej potraktowanych piłkarzy był Robert Lewandowski. Polak jest w ostatnim czasie pod ciągłą krytyką ze strony mediów, a teraz dostał także lekcję od trenera. Wydaje się, że dało to dobry efekt, bo asysta napastnika była naprawdę godna podziwu.

Czytaj dalej: Xavi grzmi po zwycięstwie Barcelony. “To było nie do zaakceptowania”