- Erik ten Hag chce ściągnąć na Old Trafford nowego pomocnika
- Na radary Czerwonych Diabłów trafił James Ward-Prowse
- O gwiazdę Southampton walczą także Newcastle United i Tottenham
Manchester United stanie do rywalizacji o Anglika
Kilkumeczowa absencja Casemiro oraz dłuższa przerwa Christiana Eriksena uwidoczniły problemy Manchesteru United z obsadą środka pola. Latem na Old Trafford powinien zawitać nowy pomocnik, o którym intensywnie myśli Erik ten Hag.
Wśród potencjalnych kandydatów wyłoniło się nazwisko Jamesa Warda-Prowse’a. Anglik od lat jest liderem Southampton i łączy się go z transferem do mocniejszej ekipy. Teraz nadarza się ku temu świetna okazja, bowiem Święci mogą zakończyć sezon spadkiem z Premier League. Jeśli tak się stanie, Ward-Prowse na pewno opuści St. Mary’s Stadium.
Jeśli Manchester United realnie myśli o pozyskaniu angielskiego pomocnika, będzie musiał stanąć do walki z innymi zainteresowanymi. Na radarach mają go także Newcastle United oraz Tottenham. Ward-Prowse marzy o grze na najwyższym poziomie oraz debiutanckim występie w Lidze Mistrzów, dlatego układ tabeli na koniec sezonu może być kluczowy w kontekście jego przyszłej decyzji.
Zobacz również: Gwiazdor domaga się zmiany trenera w Paryżu. Ma swojego kandydata
Komentarze