Polak bohaterem! Dublet w meczu pucharowym z Galatasaray [WIDEO]

W środę piłkarze Basaksehiru zmierzyli się w wyjazdowym meczu pucharowym z Galatasaray. Na boisko mogliśmy obejrzeć popis jednego aktora. Mowa o Patryku Szyszu, który popisał się dubletem i pomógł swojej drużynie awansować do półfinału Pucharu Turcji.

Patryk Szysz
PressFocus Na zdjęciu: Patryk Szysz
  • Basaksehir melduje się w półfinale Pucharu Turcji
  • Piłkarze Emre Belozoglu pokonali na wyjeździe Galatasaray 3:2
  • Patryk Szysz zdobył dwie bramki

Dublet Patryka Szysza w meczu pucharowym

W ćwierćfinale Pucharu Turcji zmierzyły się ze sobą Galatasaray oraz Basaksehir. Stawka meczu była bardzo wysoka, a zawodnicy obu drużyn stanęli na wysokości zadania. Na Nef Stadyumu obejrzeliśmy aż pięć trafień. A dwa z nich zdobył Patryk Szysz.

Trener Emre Belozoglu postanowił, że da szansę Polakowi od pierwszej minuty w starciu pucharowym z Galatasaray. Patryk Szysz odwdzięczył się najlepiej jak mógł – już w 12. minucie 25-latek otworzył wynik spotkania. 25-latek po przerwie dorzucił jeszcze jedno trafienie, a jego zespół wygrał ostatecznie 3:2.

Patryk Szysz zasilił szeregi Basaksehiru przed sezonem. W koszulce tureckiego zespołu rozegrał 36 spotkań, w których zdobył pięć bramek oraz zanotował asyst. 25-latek z pewnością na długo zapamięta mecz z Galatasaray.

Sprawdź także: Rashford przełamał strzelecką niemoc, skromny wynik na Old Trafford