Fatalna kontuzja zawodnika Burnley [WIDEO]

Ashley Westwood
PressFocus Na zdjęciu: Ashley Westwood

Tego popołudnia Ashley Westwood nie będzie miło wspominał. Zawodnik Burnley doznał koszmarnej kontuzji w spotkaniu Premier League z West Ham United. Gracz najprawdopodobniej złamał nogę. To dla niego koniec sezonu.

• Fatalna kontuzja Westwooda
  • Gracz Burnley najprawdopodobniej złamał nogę w starciu z Vlasiciem
  • Gracz Burnley opuścił murawę na noszach

Tragiczne starcie Ashleya Westwooda z Nikolą Vlasiciem

W 22. minucie doszło do tragicznego w skutkach starcia Ashleya Westwooda z Nikolą Vlasiciem. Chorwat chciał odebrać piłkę, ale futbolówka odskoczyła od nogi i doszło do zderzenia obu graczy. Westwood od razu machał rękoma wołając o pomoc medyczną. Gra natychmiast została przerwana na kilka minut.

Nikola Vlasić po tym zdarzeniu był bardzo załamany zdając sobie sprawę z powagi tego zajścia. Dla gracza Burnley sezon już się skończył, a jego przerwa w grze potrwa pewnie kilka miesięcy. Westwood opuścił murawę na noszach oklaskiwany przez cały stadion.

Pojedynek zakończył się remisem 1:1. Wynik spotkania otworzył Weghorst w 33. minucie dając gościom niespodziewane prowadzenie. Do wyrównania doprowadził w drugiej części gry Soucek. Tuż przed przerwą rzut karny w tym pojedynku sprokurował Łukasz Fabiański. Na szczęście dla Polaka wykonujący “jedenastkę” Cornet mocno się pomylił.