Miał być hit i był. Sześć goli w meczu czołowych drużyn 1. ligi

W Niecieczy podczas dzisiejszego meczu Termalicki z Wisłą Płock oglądaliśmy aż sześć goli. Trzy z nich zdobył Kacper Karasek, a gospodarze wygrali ten mecz 4:2.

Piłkarze Bruk Bet Termalica Nieciecza
PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze Bruk Bet Termalica Nieciecza

Sześć goli i hat-trick Kacpra Karaska

Bruk Bet Termalica Nieciecza oraz Wisła Płock jak do tej pory prezentowały się w tym sezonie bardzo dobrze. Można powiedzieć, że wręcz rewelacyjnie. Przed tą kolejką obie ekipy zajmowały czołowe miejsca w tabeli – gospodarze byli drudzy, zaś Nafciarze czwarci. Dlatego też środkowe spotkanie w Betclic 1. lidze zapowiadało się niezwykle atrakcyjnie.

W pierwszej połowie na gola musieliśmy czekać dość długo, bowiem dopiero w 37. minucie gry do siatki Słoników trafił Jorge Jimenez. Na przerwę z prowadzeniem schodzili więc piłkarze Mariusza Misiury. Radość po zmianie stron trwała jednak nieco ponad 10 minut, bowiem w 56. minucie gola wyrównującego zdobył Kacper Karasek. Wówczas rywalizacja w Niecieczy rozpoczęła się na nowo i niezwykle otworzyła. Szczególnie, że kilka minut później czerwoną kartę obejrzał David Niepsuj.

W końcówce w przeciągu oglądaliśmy aż cztery gole. Najpierw na 1:2 trafił Dominik Kun, ale później strzelali już tylko podopieczni Marcina Brosza. W 75. rzut karny wykorzystał Andrzej Trubeha, a kilka minut później lepszy od bramkarza okazał się Kacper Karasek, który w samej końcówce doliczonego czasu gry dorzucił jeszcze jedno trafienie i tym samym uzbierał klasyczny hat-trick.