Królewski skomentował kuriozalne zachowanie piłkarza Wisły. “Delikatnie rzecz ujmując”

Jarosław Królewski na portalu X odniósł się do kuriozalnego zagrania piłki ręką przez Tamasa Kissa. Gracz Wisły zachował się bardzo nieodpowiedzialnie w niedzielnym meczu ze Zniczem Pruszków i wyleciał z boiska.

Jarosław Królewski
PressFocus Na zdjęciu: Jarosław Królewski

Kiss w bezmyślny sposób osłabił Wisłę w meczu ze Zniczem

Niedzielne starcie Znicza Pruszków z Wisłą Kraków nie było porywające, ale układało się po myśli drużyny z Małopolski. Biała Gwiazda prowadziła 1:0 od 18. minuty meczu po golu Angela Rodado i mogło się wydawać, że ten rezultat dowiezie do ostatniego gwizdka. Jednak, po jednym z dośrodkowań Tamas Kiss nie potrafił sięgnąć piłki w 73. minucie i złapał ją ręką. Sędzia nie zastanawiał się ani chwili i ukarał go drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką.

Po tej sytuacji Wisła Kraków straciła panowanie nad meczem. Znicz zdołał w ostatnich minutach pojedynku zdobyć dwie bramki i zgarnąć pełną pulę, a Biała Gwiazda wciąż musi czekać na pierwsze zwycięstwo w sezonie. W minionej kolejne Wiślacy bezbramkowo zremisowali z Polonią Warszawa.

– Debiutujący dziś Kiss, delikatnie rzecz ujmując nie zachował się zbyt rozważnie – i zakładam, że medialna „sława” da mu obecnie solidną życiową lekcję, lecz drużyna na tym poziomie, powinna sobie poradzić do końca spotkania w kontekście 15-minutowego prowadzenia z drużyną z Pruszkowa – napisał Jarosław Królewski w mediach społecznościowych o kuriozalnym zachowaniu piłkarza Wisły Kraków.

Wisła Kraków nie ma zbyt wiele czasu na poprawę swojej gry, bowiem już w najbliższy czwartek zmierzy się ze Spartakiem Trnava w eliminacjach Ligi Konferencji. Ostatnia wyniki z pewnością nie napawają optymizmem kibiców krakowskiego klubu.